Bize Ulaşın

Ekibimiz

 

 Deniz İŞÇİ

Fizyoterapist, OMT

Muş’ta doğdu. Lise Öğrenimini Alparslan Anadolu Öğretmen Lisesinde Tamamladı .Üniversite eğitimini   Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Kemal Demir  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde yaptı. Üniversite öğrenimi döneminde  hastane ve sağlık kuruluşlarında  Nörolojik Rehabilitasyon, Ortopedik Rehabilitasyon ,Pediatrik Rehabilitasyon, Sporcu Sağlığı ve Fizyoterapisi  alanlarında stj. Fizyoterapistlik yaptı. Lisans eğitimi boyunca çeşitli eğitimler aldı.Özel ilgi duyduğu  Osteopatik Manuel Terapi ve Omurga Biyomekaniği -Sağlığı  ve Biyopsikososyal yaklaşım ,Trigger Point&Dry Needling  Alanlarıyla ilgili Çalışmalar  Kurs, Kongre, Seminer, Projelerde yer aldı.

 

EMİNE VAROL

Psikolojik Danışman / Psikoterapist

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı psi-e1554898156599.png

Lisans eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladım. Klinik Psikoloji alanında Yüksek Lisansıma devam ediyorum. Seanslarına Kadıköy ve Esenlerde devam etmektedir.

2011 yılında Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi Eğitimi’ni Davranış Bilimleri Enstitüsünden aldım. 2013 yılında Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur tarafından verilen Depresyon ve Kaygı Bozukluklarında etkinliği kabul edilen “Kognitif ve Davranış Terapi” eğitimine başladım.  Bu eğitimin ilk süreci olan “Anksiyete Bozuklukları ve Depresyonda Değerlendirme, Vaka Formülasyonu Oluşturma” konularında teori ve uygulamalı ve denetimli Kognitif ve Davranış Terapileri eğitimini tamamladım. Daha sonra eğitimin ikinci aşaması olan “3. Kuşak Terapiler, Yeme Bozuklukları, Alkol-Madde Bağımlılığı, Çocuk-Ergen ve Yaşlılarda KDT, Kişilik Bozuklukları (Şizofreni, Borderline Bipolar), Cinsel İşlev Bozuklukları, Çift Terapisi” konularındaki teorik ve süpervizyon süreçlerini tamamlamış olup EABCT (European Association for Behavioural and Cognitive Therapies)’den akreditasyon sertifikasını ve  ”Psikoterapist” ünvanını almaya hak kazandım. Şuan da 3. Kuşak terapilerden Kabul ve Kararlılık Terapisini almaya devam ediyorum.   

Çalışmalarımı ergen ve yetişkin psikoterapisi alanında sürdürüyorum. Ergen ve yetişkinlerde depresyon, obsesif kompülsüf bozukluk, yaygın anksiyete bozukluğu, panik bozukluk, sosyal fobi, özgül fobi, sağlık anksiyetesi, travma sonrası stres bozukluğu, yeme bozuklukları alanlarında çalışıyorum. Ayrıca ergenlerde akademik danışmanlık, kariyer geliştirme, sınav kaygısı, sosyal beceri geliştirme, iletişim ve çatışma çözme, gibi alanlarda danışmanlık hizmeti veriyorum. Alanımla ilgili, kongre, eğitim ve atölye çalışmalarını takip etmeye devam ediyorum

 

 

 Ayşe KARACA

Klinik Psikolog

1993 yılında İstanbul da doğdu. Eğitim hayatının tamamını İstanbul da tamamladı. Lisanas eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Alanında tamamladı. Lisans eğitimini devam ettirirken çeşitli alanlarda stajlar yaptı. Aynı zaman da çeşitli proje ve klüplerde görev aldı. İlk stajını Esenler Belediyesi Sağlık İşeleri Müdürlüğünün Psikolojik Destek Ünitesinde tamamladı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde 1 yıl klinik psikoloji alanında stajını tamamladıktan sonra Balıklı Rum Hastanesinde stajına devam etti. Ardından Doğa Kolejinde 1 yıl Rehberlik alanında stajını yaptı. Çocuk objektif test eğitiminin uygulamasını anne-çocuk kampüsünde yaptı. Pedagojik Formasyon eğitimini de Kültür Üniversitesinde tamamladı.Formasyon stajını Cağaloğlu Anadolu Lisesinde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yapmıştır. Uzmanlık alanı; özel eğitim danışmanlığı,okul ve eğitim   danışmanlığı, çocuklarda davranış problemleri ve çocuk gelişim testleridir.

Fatma Baştuğ 

Fizyoterapist, OMT, CPA 

Mersin de doğdu , 75. yıl Anadolu Öğretmen Lisesinden 2012 de mezun oldu .İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden  2016 da mezun oldu . Üniversite eğitiminde Çeşitli Kurumlarda eğitimler aldı .Alanıyla ilgili Osteopatik Manuel Terapi, Klinik Bantlama Teknikleri , Klinik Pilates Antrenörlüğü ,Batı Akupunkturu (West Akupunktur) eğitimleri aldı.