Bize Ulaşın

Ekibimiz

 Deniz İŞÇİ

Fizyoterapist, OMT

Muş’ta doğdu. Lise Öğrenimini Alparslan Anadolu Öğretmen Lisesinde Tamamladı .Üniversite eğitimini   Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Kemal Demir  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde yaptı. Üniversite öğrenimi döneminde  hastane ve sağlık kuruluşlarında  Nörolojik Rehabilitasyon, Ortopedik Rehabilitasyon ,Pediatrik Rehabilitasyon, Sporcu Sağlığı ve Fizyoterapisi  alanlarında stj. Fizyoterapistlik yaptı. Lisans eğitimi boyunca çeşitli eğitimler aldı.Özel ilgi duyduğu  Osteopatik Manuel Terapi ve Omurga Biyomekaniği -Sağlığı  ve Biyopsikososyal yaklaşım ,Trigger Point&Dry Needling  Alanlarıyla ilgili Çalışmalar  Kurs, Kongre, Seminer, Projelerde yer aldı.

 Ayşe KARACA

Klinik Psikolog

1993 yılında İstanbul da doğdu. Eğitim hayatının tamamını İstanbul da tamamladı. Lisanas eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Alanında tamamladı. Lisans eğitimini devam ettirirken çeşitli alanlarda stajlar yaptı. Aynı zaman da çeşitli proje ve klüplerde görev aldı. İlk stajını Esenler Belediyesi Sağlık İşeleri Müdürlüğünün Psikolojik Destek Ünitesinde tamamladı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde 1 yıl klinik psikoloji alanında stajını tamamladıktan sonra Balıklı Rum Hastanesinde stajına devam etti. Ardından Doğa Kolejinde 1 yıl Rehberlik alanında stajını yaptı. Çocuk objektif test eğitiminin uygulamasını anne-çocuk kampüsünde yaptı. Pedagojik Formasyon eğitimini de Kültür Üniversitesinde tamamladı.Formasyon stajını Cağaloğlu Anadolu Lisesinde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yapmıştır. Uzmanlık alanı; özel eğitim danışmanlığı,okul ve eğitim   danışmanlığı, çocuklarda davranış problemleri ve çocuk gelişim testleridir.

Fatma Baştuğ 

Fizyoterapist, OMT, CPA 

Mersin de doğdu , 75. yıl Anadolu Öğretmen Lisesinden 2012 de mezun oldu .İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden  2016 da mezun oldu . Üniversite eğitiminde Çeşitli Kurumlarda eğitimler aldı .Alanıyla ilgili Osteopatik Manuel Terapi, Klinik Bantlama Teknikleri , Klinik Pilates Antrenörlüğü ,Batı Akupunkturu (West Akupunktur) eğitimleri aldı.